środa, 11 lutego 2015

Croissanty z camembertem, szynką szwarcwaldzką i konfiturą żurawinową

 Na moim blogu wciąż walentynkowo ;) Tym razem postanowiłam przygotować croissanty na apetyczne śniadanie do łóżka. Myślę, że każdy ucieszyłby się na widok takiej kanapeczki w towarzystwie filiżanki kawy. No i taka kanapka wygląda bardzo efektownie ;)

Potrzebne nam:
- 2 croissanty
- 4 plasterki szynki szwarcwaldzkiej
- pół serka camembert
- żurawina do mięs
- masłoPrzygotowanie:
 Croissanty przekrawamy na pół, pozostawiając kawałek nie przekrojony. Smarujemy obie części masłem. Na dolną część każdego nakładamy 2 plasterki szynki, 4 cienkie plasterki camemberta i 2 łyżeczki żurawiny, przykrywamy drugą połówką. Podajemy w towarzystwie kawy lub ulubionego soku.

 Nie myślcie, że zapomniałam o Tłustym Czwartku - co to, to nie. Zbieram siły na pączki. Oczekujcie nieoczekiwanego. Coś mi się wydaje, że po tym miesiącu potrzebne mi będą ćwiczenia. To niewątpliwie najsłodszy miesiąc od dawna ;)
 


(Nie) nudna kanapka ed II Walentynkowe menu

1 komentarz:

  1. Koniecznie muszę wypróbować!
    Pozdrawiam
    Zapraszam do mnie: http://karolinakuchmaci.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Kochani, bardzo się cieszę, że tu jesteście i zostawiacie po sobie ślad. To daje ogromną motywację do pracy nad sobą i starania się jeszcze bardziej. Mam nadzieję, że spodobało Wam się na moim blogu i że zostaniecie na dłużej, by razem ze mną współtworzyć to miejsce.