Testowanie z Podravką i Streetcom - Ajvar
 Po miesiącu blogowej bezczynności wracam do Was z nowym postem i naładowanymi akumulatorami. Parę dni temu dzięki platformie Streetcom i sponsorowi produktów do testowania - firmie Podravka, rozpoczęłam smaczne testowanie z pastami warzywnymi Ajvar w dwóch wersjach: łagodnej i pikantnej. Ajvar to chorwacka pasta z pieczonych warzyw - papryki oraz bakłażana z dodatkiem koncentratu pomidorowego, oleju, octu i przypraw. Wszystko naturalne i spakowane w malutkim poręcznym słoiczku. A ile takich pysznych słoiczków dostałam do przetestowania? W paczce Ambasadora znalazło się 15 słoiczków każdy po 195 gram - 8 słoiczków w wersji łagodnej i 7 w wersji pikantnej. Dodatkowo z paczce znalazłam ulotki informacyjne do rozdania dla znajomych i rodziny. Kilka słoiczków już poszło w świat, reszta czeka grzecznie na swoją kolej :) Z pewnością jeden czy dwa słoiczki wylądują na działkowym stole podczas rodzinnego grilla. A co z pozostałymi?

 Pewnie chcielibyście jakiś konkurs? Otóż konkurs jest! Wystarczy wejść na stronę sponsora, zamieścić swój autorski przepis na danie kuchni śródziemnomorskiej i czekać na wyniki. Nagroda główna to wycieczka do słonecznej Chorwacji dla dwóch osób. Wartość nagrody to około 4000 zł. Szczegóły i regulamin konkursu znajdziecie tutaj: http://www.podravka.pl/aktualnosci/informacje-pr/konkurs-podravka-smaki-kuchni-srodziemnomorskiej/

 A co ja przygotuję z pastami Podravka? Śledźcie bloga, a sami się przekonacie. Już wkrótce pojawią się moje wariacje kulinarne z Ajvarem w tle. A póki co, powiem Wam jedno - kiełbaska z grilla, pizza czy karkówka świetnie smakują z dodatkiem ajvaru. My już próbowaliśmy, a Wy? Może macie jakieś ciekawe pomysły na zastosowanie tej pysznej chorwackiej pasty? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach!

Komentarze

  1. Być może smakuje pysznie :)

    High Five?
    http://fridayp.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Kochani, bardzo się cieszę, że tu jesteście i zostawiacie po sobie ślad. To daje ogromną motywację do pracy nad sobą i starania się jeszcze bardziej. Mam nadzieję, że spodobało Wam się na moim blogu i że zostaniecie na dłużej, by razem ze mną współtworzyć to miejsce.